Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Milyen módszert és stratégiát kell követni? Továbbá honnan tudom megtudni hogy nekem melyik a megfelelő?
2017. dec. 21. 03:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kezdo vagy akkor eloszor tanulj szavakat, de a kiejtest is gyakorold be. Biztos van valami konyv,amiben jo szogyujtemenyek vannak. Ezutan elkezdhetsz dolgozni a nyelvtanon,probald meg megerteni a mondatokat es szovegkornyezetbol tanulni, illetve hallgatni videokat/sorozatokat/filmeket sajat erdeklodesed szerint. Erre szanj minden nap idot!! Egy ido utan ra fog allni az agyad es kepes leszel osszerakni mirol lehet szo,na ilyenkor mar nagyon ajanlott elkezdi a beszed gyakorlasat is,hiszen ez azt jelenti,mar van elegendo szokincsed. Eleinte nagyon nehez lesz aktivva tenni a passziv szokincsed, ezert pl. az elejen lehet hogy erdemesebb olyannal beszelni,aki szinten tanulja a nyelvet es megert,ha valamit rosszul mondasz ki,illetve maga sem beszel szlengben, meg stb. Viszont ne magyar legyen az illeto,mert akkor nem vagy rakenyszeritve,hogy az angolt hasznald. Ennek viszont az a hatranya,hogy rosszul rogzulhet benned a kiejtes vagy a nyelvtan,hiszen a gyakorlo partnered sem beszel tokeletesen, szoval ha mar magabiztosnak erzed magad a beszedben,kezdj el anyanyelviekkel ismerkedni. Szerintem ez a legkonnyebb modja,nem is tanulasnak fogod felfogni. Ilyen napi par szo megtanulasaval ne vard el hogy valaha is folyekonyan fogsz beszelni. En is sokaig hittem benne,de nem mukodik :D
2017. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
biflázással
2017. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!