Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreai magántanár/most induló...

Koreai magántanár/most induló nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés
Sürgősen le kellene tennem egy közép szintű koreai nyelvvizsgát (kellenek a pontok), és valahogy sehol nem találok most induló tanfolyamot... Ha esetleg van magántanár itt valamerre Dunaújvárosban, vagy Budapesten, azt is szívesen veszem. Tavaly elkezdtem autodidakta módon tanulni (írni, olvasni tudok, az alap nyelvtan meg egy kis szókincs már van), de suli miatt elég gyakran abbahagytam... Nagyon szükségem lenne tanárra, aki segít felhozni középszintre a tudásom, jó nyelvérzékem van, segízséggel sikerülhetne.

2018. jan. 2. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Vizsga ilyenkor

nincs

2018. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj másik nyelvből
2018. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 flora5000 válasza:
Szia!te hogy tanultal koreai nyelvet?en nagyon sok helyen kerestem segedeszkozoket de nem nagyon talaltam.....nagyon orulnek ha vegre elkezdhetnem tanulni a nyelvet😄
2019. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!