Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnék egyiptomi nyelvet...

Hogy tudnék egyiptomi nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de egyszerűen érdekel.
2018. jan. 11. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Kihalt nyelvet sehol. Max. a képírások kiolvasását lehet megtanulni.
2018. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
ELTE-egyiptológia szak
2018. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első És azt hogy? Mert engem az ilyen is érdekel.
2018. jan. 11. 22:06
 4/7 A kérdező kommentje:
A másodiknak pedig igen ezen gondolkoztam csak a felvételi eljárásban nem vagyok járatos. Ugyan most fogok érettségizno de nem tudom hohy milyen tárgy kell hozzá, kell e emelteznem valamiből mennyi kredit kell stb.
2018. jan. 11. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most érettsegizel és nem vagy járatos a felvételiben, az elég szomorú, nálunk kb. tizediktől a felvételi-témát nyomatták.

Na mindegy.

Felvi.hu mindenre választ ad. Kreditekkel ne foglalkozz, az már egyetemen van.

(Egy kis segítség: simán az egyiptológia mesterszak, tehát előbb egy alapszakot kell elvégezned, mégpedig az ókori nyelvek és kultúrákat, de már alapszakon el kell kezdened a specializációt rá: ókori nyelvek és kultúrák [egyiptológia] az alapszak neve, ahova felvételizned kell. Ha 2018 szeptemberében akarod kezdeni a képzést, akkor 2018. február 15-ig regisztrálnod kell felvi.hu-ra, mert azon keresztül zajlik a felvételi. Hogy miket kell feltölteni, kitölteni, azt szépen leírják. Az alapszakhoz legalább 1 emelt érettségi kell (tehát vagy 1, vagy 2) a következőkből: magyar nyelv és irodalom vagy történelem vagy angol/arab/francia/japán/latin/német/olasz/orosz/újgörög nyelv. Tavaly 322 volt a ponthatár az ELTÉn.)

2018. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes választ :D Sajnos nem vagyok járatos ebben. Ez most nem az én hibám. Hát ilyen suliba járok én :(
2018. jan. 12. 17:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszont akkor ez nekem ugrott mert töriből akartam emeletezni de elevetettem mert minek.(Ez az egyiptomi dolog mostanában jött)
2018. jan. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!