Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kínai és angol mellé franciát...

Kínai és angol mellé franciát vagy spanyolt érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyiket. A spanyolt jóval nagyobb területen beszélik. Én azt beszélem.
2018. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy mit akarsz kezdeni vele. Ha Ázsiába akarsz menni, akkor inkább Japánt, vagy Koreait kéne.

Ha itt maradsz az Európában, én egyiket sem mondanám olyan fontos nyelvnek.

Az alap az Angol, azt mindenhol megértik. Azután már csak az számít hova akarsz menni. Én a helyedben, ha Európán belül maradsz, inkább Németet tanulnék. Több országban is az a hivatalos nyelv, rengetegen beszélik. A Franciát leginkább csak Franciák, a Spanyolt meg Spanyolok. Nem Amerikában vagyunk, ott tuti a Spanyolt mondanám, mert rengetegen beszélik.

2018. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebben szeretnék dolgozni. Tolmácsként vagy idegenvezetőként, itthon vagy akár külföldön. Olyat szeretnék, amivel majd nagyon jól el tudok helyezkedni. A kínai és az angol felsőfokú szintű.
2018. jan. 11. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak fordítva, spanyolul és angolul beszélek, és nem tudom hogy kínait vagy japánt tanuljak-e.

A jövőmet hasonlóan képzelem el mint te, turizmusban vagy tolmácsként.

Te hogy-hogy a kínait tanultad? Magadtól tanultad, iskolában vagy hogyan?

Azt mondják, hogy kínaival sokkal több a lehetőség, de nem tudok dönteni őszintén szólva...

2018. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!