Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyankor mi van hogyha nyelvvi...

Olyankor mi van hogyha nyelvvizsgára két fényképes igazolványt kérnek, de nekem csak egy van?

Figyelt kérdés
Személyim az van, de a diákom és az útlevelem már lejárt jogsim meg nincs, ilyenkor mi van? A személyimen kívül nincs más érvényes fényképes igazolványom. Ezt így para?

2018. jan. 12. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
De miért kérnek kettőt? Én kétlem, hogy ez bármilyen hátrányt jelent számodra, hiszen a személyi igazolvány az egyetlen, ami kötelezően kell, hogy legyen neked. Nincs elvárva, hogy legyen útleveled vagy diákigazolványod, ezek nem kötelező dolgok, ahogy a jogosítvány sem. Így teljesen normális, hogy neked kizárólag a személyi igazolványod van, ha ők nem hajlandóak ennyi alapján beazonosítani, akkor megmondhatod nekik, hogy rendőrt hívsz és az majd igazol téged. Mert hogy a hatóságoknak is elég egy igazolvány!
2018. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Kérjük, a vizsgára hozzon magával két - azonosításra alkalmas - fényképes igazolványt"

Hát ha jó nekik ha nem én ezzel nem tudok mit csinálni jobb híján viszek magammal adokártyát tajt lakcímkártyát személyit meg még egy lejárt diákot is csak hogy legyen két fényképes is, azt lesz ami lesz, már nincs időm se kedvem csináltatni még egy útlevelet csak a vizsga kedvéért, ha ennyiből nem tudnak azonosítani egy embert akkor nem velem van a baj :D

2018. jan. 12. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Ez a telc nyelvvizsga.

En is azon voltam.

Mindketto fenykepes igazolvanynak a szamat felirtak mindenkinek.

Nem ahhoz kellett, hogy a vizsgabiztos lassa te, te vagy. Hanem papirok kitoltesehez kellett a szama.

Ha nincsen ketto az igen, eleg para.

Elvileg ugy van (neten irva), hogyha egy fenykepes igazolvany van nalad, akkor elkezdheted a vizsgat, de a vegere valaki be kellett hozza neked a masikat.

Ha nem en ugy tudom a vizsga nem ervenyes.

Szoval ennek mindenkeppen meg most erdeklodj utanna.

Es ne "nincs kedvem" legyen, mert lehet vizsgazni se engednek.

2018. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
De milyen alapon várnak el két fényképes igazolványt, amikor semmi az ég világon nem kötelez arra, hogy neked a személyi igazolványodon felül más fényképes igazolványod is legyen?
2018. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. válasz, nagyon remélem hogy nincs igazad mert ez nevetséges elvárás, kifizettem a 32000 erre egy olyan igazolvány miatt nem érvényes ami nem is létezik, elég nevetséges lenne, egyébként igen eltaláltad TELC-ezek :)

Amúgy nem kedv kérdése konkrétan holnap vizsgázok szóval már egy kicsit késő nekiállni útlevelet csináltatni.

2018. jan. 13. 06:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a nyelvvizsgán nem volt para belőle.
2018. jan. 14. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerult?:)
2018. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül, A szövegértésem és a nyelvtanom az szerintem jó lett, a levélírást azt eléggé elrontottam és a beszédkészség alatt is eléggé zavarban voltam meg témának is olyat fogtam ki amiről nemigazán tudok sokat beszélni (állatkísérletek az állatok jogai), majd látjuk átengednek e :)
2018. jan. 15. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!