Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti, hogy fejlesztitek a német...

Ti, hogy fejlesztitek a német tudásotokat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen szokásos sablon dolgokat tudok neked mondani, bár én nem németre hanem angolra használom.


Német könyvek, német mesék, filmek sorozatok, ha van lehetőséged németekkel beszélgetni akár írásban akár szóban az is nagyon jó. Ilyen lehetőségek vannak.

2018. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismételhetném az előttem szólót. :D

Én már ugyan nem fejlesztem, mert felsőfokon beszélek németül, és ez nekem bőven elég. Sorozatot viszont csak németül nézek (természetesen felirat nélkül), mert ezzel karbantartom a tudásomat.

2018. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasok, zenét hallgatok, beszélgetek, ilyesmi.
2018. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
Jürgenékkel k**vaanyázok a cégnél.
2018. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek? Magyar vagy nem kell és nem is szabad az anyanyelven kívül más nyelvet beszélni!
2018. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!