Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet könnyebb...

Melyik nyelvet könnyebb megtanulni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Magyar anyanyelvűként a franciát vagy a spanyolt könnyebb megtanulni?


Az angol mellett még egy nyelvből kell nyelvvizsgát tennem, hogy megkapjam a diplomám.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 29. 21:30
 1/8 anonim válasza:
80%
Az olaszt. De ha a kettő közül kell választani, akkor a spanyol. Az közelebb áll az olaszhoz.
2018. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
spanyol, nagyon konmyu es a fel vilag beszeli
2018. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A spanyol sokkal könnyebb.
2018. jan. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Olasz, spanyol, francia a sorrend szerintem is. De ha bármelyik ezek közül unszimpatikus, akkor az az utolsó helyre ugrik! Ha meg bármelyik szimpatikus, az meg előrébb ugrik a sorrendben.
2018. jan. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
55%
Spanyol.
2018. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
En angol utan spanyolt tanultam, az elejen volt par szokatlan dolog de amugy nekem egyszeru volt megtanulni. Vannak dolgok amiket tudsz az angolra epiteni. Olaszul nem tudok de nekem vmiert nehezebbnek tunik. Viszont olaszos baratnomnek meg pont a spanyol tunik nehezebbnek :D
2018. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a spanyol könnyebb. Főleg ha a nyelvvizsga a cél. Írása és olvasása is jóval egyszerűbb mint a franciának.
2018. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Franciát tanulok... annyira nem nehéz... de a kettő közül egyértelműen a spanyol XD
2018. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!