Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megpróbáljam?

Szerintetek megpróbáljam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lehetőség van próba nyelvvizsgára. Érdemes megpróbálni? Hogyan érdemes felkészülni, mennyi időt igényel? Azt hallottam, hogy a szóbeli könnyebb, de én félek, hogy beégek. Nem tudhatom milyen szituációt kapok és attól tartok, hogy nem tudok mit mondani... Viszont szeretem az angolt és ki tudja mikor lesz megint ilyen lehetőség. Ráadásul tapasztalatot is szereznék vele...

2018. febr. 1. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A próbanyelvvizsga pont arról szól, hogy nincs tétje és tesztelheted a tudásodat vele, hogy elég-e egy nyelvvizsgára. Mondjuk az ziher, hogy én nem fizetnék ezért egy fillért sem, de ha úgy gondolod, hogy neked megéri, akkor veszteni valód nincs vele. A beégés sem gáz, legalább megtudod, hogy mire számíthatsz egy rendes vizsgán.
2018. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ingyenes.

Köszi a választ!

Igazad van. :)

2018. febr. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!