Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki volt február 2-an közepfokú...

Ki volt február 2-an közepfokú német szóbelin? A labor kérdéseknél milyen válaszokat adtatok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én voltam.. Remélhetőleg minél jobbakat.. :D a téma ugye a német konyha volt , és hát bizony ez nekem nem az un. specialitásom.. de azért tűrhető volt. A válaszokat most így hirtelen meg nem mondom, de egy kettőre emlékszem: pl az utolsóhoz a borfesztivál volt a megoldás..(nem is értem miért ezt jegyeztem meg) .. :D


A második rész szerintem sokkal egyszerűbb volt, nagy hiba ,hogy arra maximum csak 5 pontot lehet kapni.

Mit gondolsz,hogy sikerült az írásbelid?

2018. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Nekem az irasbelim az mar megvan, nem most csinaltam, ugyhogy ahhoz nem tudok hozzaszolni... de a legjobbakat! Remelem siker! ;-)
2018. febr. 3. 22:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Es a masodik feladat valaszaira emlekszel? Csak hogy nagyjabol szamolni tudjak a pontjaimmal..
2018. febr. 3. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy tudom leírom :

Miért választotta ezt a képzést: mert 3 év helyett 1 év alatt eltudja végezni és úgy emlékszem hogy olcsó a képzés vagy ingyenes.

Jövőbeli cél: saját kozmetikai üzletet nyitni .

Miért ezt az iskolát választotta: jó informaciokat hallott róla ,és ismét 3 év helyett 1 alatt elvégzi.

Ha esetleg emlékszel egy kérdésre akkor írd le nyugodtan megpróbálok rá válaszolni.

2018. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik típusún?
2018. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik típusú ny.vizsgaára vonatkozik?
2018. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat... Origo nyelvvizsga, középfok, szobeli
2018. febr. 7. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!