Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Autodidakta módon mennyi idő...

Autodidakta módon mennyi idő alatt lehet megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul tudok angolul, valójában a mostani tudásom csak szavakból áll és azokat igyekszem összerakni mondatokká. Mennyi idő alatt lehet így megtanulni angolul, hogy gördülékenyen legyek képes értelmezni angol szövegeket akár olvasás akár hallás alapján?

2018. febr. 22. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Öt év öt nyelv blogot ajánlom. Sokat tanultam onnan technikákat. 1 év alatt simán beszélhetsz és olvashatsz, ha jól tanulsz.
2018. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki mit ért gördülékenység alatt. Szerintem olyan 300 könyv elolvasása után már lassan kezd előállni ez a helyzet, akkor már az angol nyelvhasználat legtöbb érdekességével találkozol.

Akár olvasás, akár hallás... Hát, szerintem ilyen akár nincs.

Autodidakta, ez egy szép szó, azonban az emberiség éppen attól lett nagy, hogy a tapasztalatot át tudja adni. Ha még mindig ott tartanánk, hogy mindenkinek magának kellene kipróbálnia, hogy a piros bogyó mérgező-e, akkor még nem lennénk többen harmincnál a bolygón, és elhullott prémes állatok bőrébe burkolóznánk, ha hideg van.

2018. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az autodidakta nem azt jelenti, hogy o talalja fel az olvasas nelkuli, gondolatatviteles nyelvtanulast.


Miert ne haladhatna a sajat tempojaban ugy, hogy a neten levo tanulasi modszerek kozul o valassza ki a szamara megfelelot?


Kedves kerdezo.


En mar regota kutakodok arra nezve, hogy melyik modszer lehetne a meg fel elo.

Biztos sokaknak bejon ez a tankonyves, munkafizetes, ankis, forditgatos modszer.


Nekem nem...

2018. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!