Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet lenne érdemes...

Milyen nyelvet lenne érdemes tanulni az angol mellé?

Figyelt kérdés
Anglisztika szakon végeztem, magyar-angol nyelvű szakfordítói végzettségem lesz nemsokára. Úgy érzem, hogy mivel az angol nyelvet már elég magas szinten űzöm, így kellene egy másikat is tanulnom végre, mert ez így kevés lesz szerintem. Németre gondoltam, de picit tartok tőle, hogy nem tetszene, viszont azt tudom, hogy hasznos. Olasz, spanyol is tetszik. Mit ajánlanátok, melyik lenne a leghasznosabb? Szerintetek azt nézzem, hogy melyik tetszik jobban, vagy azt, hogy melyik érné meg jobban a jövőben munka szempontjából? Pl. fordításhoz melyik nyelv lehet még jó az angol mellé? Köszi előre is!
2018. febr. 28. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy legszívesebben 2 plusz nyelvet tanulnék még az angol mellé a jövőben, de jelenleg csak egyszerre egyet tudnék finanszírozni. Nyelviskolában szeretném tanulni azt a nyelvet, amit majd választani fogok.
2018. febr. 28. 16:36
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én olaszt tanultam az angol mellett, jó volt. De a spanyol is jó lehet.
2018. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és hasznát vetted?
2018. febr. 28. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván a német éri meg a legjobban.

Én angolul és németül tudok.

Ezzel a kettővel szuperül megvagyok.

Ezek mellé talán a spanyolt választanám

2018. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Szerintem az orosz az ami még jó,márpedig azért,mert lehet,hogy gazdag Orosz üzletemberek(oligarchák) segítségére siethetnél,ha pl. itt szeretnének befektetni...
2018. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!