Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Duolingoval mennyire lehet...

A Duolingoval mennyire lehet megtanulni nyelveket?

Figyelt kérdés

Kb milyen szintet lehet elérni vele? A1, A2, B1 vagy B2?

Természetesen rendszeres ismétlés mellett.

Jelenleg spanyolul tanulok.


2018. márc. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
B2-t (alapfokot) szerintem biztos el lehet érni, B1-hez lehet hogy már nem elég. Én japánt tanulok vele, és szerintem Duolingoval ezt a nyelvet középfokra nem tudnám megtanulni. Mert ugye csak szavakat tanít, meg alap mondatokat, de képleírást, és fogalmazás írást nem tanít!
2018. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem az a program egy nulla.

Nem értem miért olyan népszerű.

Próbáld ki, de láthatóan egyszerű az egész.

Én nem vagyok B2 szinten, de kb végig vittem hiphop

2018. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Kedvcsinálónak jó, kezdő tudás gyakorlására jó, de teljes nyelvtanulásra nem alkalmas.
2018. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem fogsz vele megtanulni A1 szinten sem. Az A1 szint feltételezi, hogy megértesz néhány alap szöveget és ki tudod magad fejezni valamilyen szinten, szóval és írásban is. Menj nylevtanfolyamra.
2018. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Sokan szidják, nem értem miért. Tény, hogy önmagában nem elég, de pl ha a nyelvtani szabályoknak utánanézel más oldalakon, Duolingón is jól lehet gyakorolni, rengeteg példamondattal szolgál, ami mindig segít a megértésben. És bővíted is vele a szókincsed. Senki sem mondta, hogy ha csak a Duolingót használod, megtanulsz egy nyelvet tökéletesen, de segít rajtad. Ha az összes leckét végigviszed, és rendszeresen újra csinálod, ismétled, akár B1 szintre is el lehet vele jutni.
2018. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!