Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyszerre két nyelv tanulása?

Egyszerre két nyelv tanulása?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és egy spanyol orosz kéttanynelvű gimiben fogok tovább tanulni.

Angolul tudok középfokon, görögül alapfokon.


Spanyol és orosz nyelv így együtt nehéz lesz?

Tanulhatom így együtt a 4 nyelvet?

Orosz nehezebb mint a spanyol?


Előre is köszönöm a válaszokat!

14L



2018. márc. 28. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, az orosz nehéz. Nehezebb, mint a spanyol. 4 nyelvet tanulni egyszerre nem lehet, vagy csak iszonyat lassan. 2-t minimum jegelnék.
2018. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Az orosz nem nehezebb, mint az angol, vagy a spanyol, és ha görögül is tudsz, akkor még a cirill betüket is könnyen meg tudod szokni (ugyanis oroszban ez a legnehezebb)
2018. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem fogok tudni halasztani 2 nyelvet mert a gimiben kell a spanyol, orosz plusz mivel félig görög vagyok muszáj tanulnom a görögöt.Az a baj a görögben,hogy tudok írni olvasni meg minden mindent értek amit mondanak csak nyelvtanilag nem nagyon tudom összerakni a dolgokat.Angolul viszont szinte kötelező tudni,ezért nem szeretném azt sem abbahagyni.Egyébként elég jó a nyelvérzékem szóval remélem menni fog.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat, továbbra is várom a többit!

2018. márc. 28. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a nyelveket, vállalható. Az angolt lényegében tudod, szókincsbővítés, tudás elmélyítése, fenntartása, finomságok, ez nem olyan, mintha még az alapokat tanulnád.

A spanyol könnyű, az orosz középnehéz.

A görög meg "otthonról hozott" ezek szerint, azzal is biztosan haladsz majd:)

2018. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. márc. 28. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En is beszélek angolul felsőfokon, spanyol B2 orosz A2 és nemet B1. Szerintem felfujja mindenki ezt h nem lehet egyszerre. Ugyanolyan gyorsan lehet csak altalaba a tobbire nem marad energiad ha delutan tanulnod. Szerintem minel több nyelven tudsz annal konnyebb a kovetkezo. Ha kitartasz, nem nehez. Es igen, az orosz sokkal nehezebb mint a spanyol,de egyaltalan nem veszes
2018. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem annyira nehéz az orosz.😀 Mivel már több nyelven is beszélsz, ezért szerintem számodra könnyebb lesz ezeknek a nyelveknek az elsajátítása. Egyébként egy tanács: nézz oroszul vagy spanyolul filmeket, sokat segít!😀
2018. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Sokat segítettek!

Nagy erőt adtatok hozzá😃

2018. márc. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!