Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgát érdemes felülvizs...

Nyelvvizsgát érdemes felülvizsgálatatni 3 pontért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lett meg a spanyol nyelvvizsgám eredménye, a szóbelim sikerült, viszont az írásbelim nem. B2 komplexet csináltam és összesen 3 pont kellene, hogy meglegyen az egész. Következő vizsga érettségi időszakra esne, ráadásul nem lenne meg időben a bizonyítvány a felvételi pontjaim miatt. Szerintetek mennyi esélyem lenne a +3 pontra?

2018. ápr. 1. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdemes
2018. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát, egy próbát megér, nem? Szorítok, hogy összejöjjön!
2018. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Veszteni nem veszthetek vele semmit, és köszöszöm! :) Csak annyi baj van vele, hogy mégha el is indítom ezt a folyamatot (akár sikerül, akár nem), nem derül ki a következő vizsga jelentkezési határideje előtt, tehát mindenképpen be kell fizetnem, így viszont ha esetleg összejön az a 3 pont akkor bukom a pénz egy részét.
2018. ápr. 1. 23:39
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem valószínű, hogy 3 pontot véletlen nem kaptál volna meg.
2018. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Igen, tisztában vagyok vele, hogy az a 3 pont nem kevés sajnos.. azt viszont nemtudom, hogy fordult-e már elő ilyen valakivel, hogy kapott felülvizsgálat után még plusz 3 pontot, mert ha igen, akkor ha a legkevesebb esély is van rá de előfordulhat, megérné megpróbálni szerintem.
2018. ápr. 2. 23:18
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
1 pontot se szoktak megadni, nemhogy hármat.
2018. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőmnek angol középhez 1 pont hiányzott, plusz 2 kapott.
2018. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nem is tudod, hogy ez a komment most milyen jól jött. Ráadásul ma számoltam utána, és rájöttem, hogy ha a közvetítésnél kapnék +1 pontot akkor meg lenne a nyelvvizsgám. Úgyhogy azt hiszem fellebbezek.
2018. ápr. 6. 19:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is így járt, neki vagy 2 vagy 3 pontja hiányzott, már nem tudom, de megadták neki! Szóval érdemes.
2018. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Már lassan 2 hete elküldtem nekik a papírt, és elvileg péntekig meg kell jönnie a válasznak, hogy megadták-e vagy sem, de nagyon bízom benne.
2018. ápr. 25. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!