Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középszintű angol érettségi...

Középszintű angol érettségi hallott szövegértés harmadik feladatának mi a megoldása?

Figyelt kérdés
Nektek mi jött ki? Nekem A AB B B A B A AB. Tudom holnap van hivatalos eredmény de nagyon nagyon kíváncsi vagyok és csak ennek az egynek nem tudom a nem hivatalos megoldását .

2018. máj. 10. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy rémlik, több volt az AB, de biztosat nem mondhatok. A második listeningnek mik az eredményei?
2018. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Visszanéztem a feladatot, én ezeket karikáztam:

A AB B AB A B B AB


Közben megtaláltam a második feltételezett megoldását is.

A többi része hogy ment neked?

2018. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A magnó többi részében csak egy hibám van.

A nyelvhelyesség sikerült a legrosszabbul, ott ha jól számoltam 10 pontot veszítettem (az asszonycipelős feladatot hagytam utoljára és összecsaptam). A szövegértés én meg csak 2 hibám van ha minden igaz. Az a mikulásos igaz-hamis-nincs benne nem nyerte el a tetszésem. Szinte soha nem tudom eldönteni hogy hamis e vagy nincs benne. De a másik két szöveg hibátlan szóval ez még elmegy.

A levél ment, de ki tudja hogy a tanár hogy értékeli.

Kicsit mérges vagyok magamra mert annyira elkapkodtam a nyelvhelyességet. Lehetett volna sokkal jobb is csak féltem hogy nem fogom tudni befejezni.

Nektek hogy sikerült?

2018. máj. 10. 20:27
 4/14 A kérdező kommentje:
*szövegértésben
2018. máj. 10. 20:28
 5/14 A kérdező kommentje:
A Task 2 megoldásai ha minden igaz akkor: B B C A B A B A
2018. máj. 10. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Huh kérdező, sorstársra leltél. Én miután láttam egy két eredményt én nagyon elkeseredtem. Megmondom őszintén könnyebbre számítottam. Előrehozott volt,reménykedtem, hogy könnyebb lesz, mint tavaly és szóbelivel együtt sikerül 80% fölé kerülnöm. Már a 60nak is örülnék. Nálatok a többiek is nehezebbnek érezték? Nálunk igen, még a nyelvvizsgások is.
2018. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem is van nyelvvizsgám de hát látod😹

Nálunk is nehéznek érezték. Sőt. Főleg a szövegértésben azt a gazdaságosat. (Nekem az volt a kedvencem igazából és utólag azon kacagok hogy az a része hibátlan viszont az "egyszerűbb" mikulásosat meg elrontottam)

De úgy összességében nem panaszkodtak rá annyira. Csak annyi, hogy senki sem erre számított. Az előzőek közül nagyon sokat megoldottunk és alig volt egy komplett feladatsorban 5nél több hibánk. De a mostani hát... Örülök ha megütöm azt a 80%ot😹de nem csak én vagyok vele így

2018. máj. 10. 20:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A mikulásos nekem se tetszett. :D

75-80% körüli eredményre számítok.

2018. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hah, de pozitívak vagytok :D :/

Én nagyon elkeseredtem. Az első az a tolmácsos nekem hibátlan,a mikulás olyan 4 jó kb, az a beszédes is kb ilyen, a vitorlás feladat féléket sosem szerettem, azok gyengén is mentek. Mögöttem ülő, pár hónapja nyelvvizsgát letett srác is mondta, hogy nem ilyenre számított, meg nehéz is volt neki. Az Ibrás szövegnél először tökre megörültem, hogy végre valami jó szöveg lesz, érteni fogom (a medvés hadart, az első olyan 6-7 jó) erre meg betettek egy echte britet. Kössz. Nálunk sajnos már vagy 4 éve nincs rendes angol oktatás, októbertől jártam egy magántanárhoz, de ha tudom, hogy ennyire le vagyok maradva akkor már másfél éve jelentkeztem volna. Reménykedek a legjobbakban és hogy a vizsgapont átváltás segíteni fog. Mindenképp írjatok majd részeredményt :)

2018. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Neki is nehéz volt*
2018. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!