Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középszintű angol érettségi...

Középszintű angol érettségi hallott szövegértés harmadik feladatának mi a megoldása?

Figyelt kérdés
Nektek mi jött ki? Nekem A AB B B A B A AB. Tudom holnap van hivatalos eredmény de nagyon nagyon kíváncsi vagyok és csak ennek az egynek nem tudom a nem hivatalos megoldását .

2018. máj. 10. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg a szövegértésben azt a gazdaságosat. (Nekem az volt a kedvencem igazából és utólag azon kacagok hogy az a része hibátlan viszont az "egyszerűbb" mikulásosat meg elrontottam)"


Pont így vagyok vele én is, amit nagyon nehéznek mondtak, az tökéletes, a mikulásos viszont szerintem, bár a szöveg nem volt nehéz, de a kérdések félreérthetőek voltak, ezért el is csesztem párat.

2018. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen! Én is másképp értelmeztem.



Egyébként nálunk sincs rendes angol oktatás kb amióta én gimibe mentem. Én is egyedül oldottam meg. Egy darabig jártam magántanárhoz de egy idő után meguntam mert nem javultam. Szinte mindent amit tudok magamnak és az internetnek köszönhetek.


Nekem ez az ideji angol előrehozott volt. Jövőre meg akarom próbálni az emeltet de így látva ezt a közepet, alaposan rá kell kapcsolni😹😿😿

2018. máj. 11. 00:05
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sikerülni fog. Mondom, hogy sorstársak vagyunk, mert ugyanígy vagyok vele😃
2018. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem a rovidvalaszosban 1 hibam lett, megpedig a Mikulas ruhajas, de az nem fer kerdes volt. Az inkabb gondolatolvasas mintsem angol. Mind1, jovore ugyis emeltet irok.
2018. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!