Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc B2 angol írásbeli nyelvvi...

Telc B2 angol írásbeli nyelvvizsga mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra szeretnélek titeket megkérni,hogy aki volt telc b2 angol írásbelin mostanában,az írja le a tapasztalait,vélemènyét,mennyire volt nehéz a szöveg stbstb

Most szombaton megyek és szeretném egy kicsit hallani a ti véleményeteket



2018. máj. 22. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En augusztusban voltam és nagyon élveztem😂de tenyleg

En elotte 3 felkészítő könyvet teljesen vegigcsináltam a tanárommal,és teljesen olyanok voltak a feladatok .Ha jól emlékszem az 1 szövegértés volt nehezebb de szerencsére sikerült jól megoldani.A nyelvhelyességnél a 2 feladat totál káosz volt kb a a szavak felét nem tudtam konkrétan mit jelent de végül ez a rész se lett rossz sot ez lett a legjobb.A levél nagyon könnyű volt viszont becsapos mivel en mindig ugy tanultam h kell cimet meg ilyesmiket írni egy levélnél de itt semmi ilyet nem írt,es mikor oldalra néztem a mellettem ulo lany pedig irt,szoval mai napig nem tudom hogy kellett e vagy sem,de mivel a levelemet egyaltalán nem pontozták le ezert gyanitom nem volt szukseges.A társalgás is nagyon jo volt és mint tapasztaltam nem szamit hogy a tarsad milyen teged egyenileg értékelnek (ami teny csak hat eddig nehezen hittem el).

Szoval nekem az volt hogy a parom a kinai oktatasi rendszerrol kerdezte a velemenyemet es nem is ez volt a feladat ,es en mondtam h hat en nem ismerem a kinai egyetemeket es stb igy a vizsgaztato mondta hogy ne beszeljen ilyenrol.Aztan vegul ez is jó lett.

Tanácsok:ne hagyj uresen semmit ,vigyel magaddal inni meg esetleg enni mert lehet h várni kell a szóbelire egy csomot !🤣

Ne izgulj !!Fölösleges!Dolgozz tollal ,az a biztosabb(szerintem)es nekem is sokan ezt tanácsolták!

Ha kérdésed van írj és persze sok sikert!😁😘

2018. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves előző: milyen felkészítő könyvekből készültél?
2018. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Telc English B2 amiben 8 feladatsir es 2 cd van(szerintem ez az eredeti)

Telc angol vizsgafeladatok a kozepfoku nyelvvizsgahoz (klett kiado ezt netrol szedtem le )

Telc angol nyelvvizsgagyakorló(ezt is a neten talaltam de nem tudom hol)

Speak simply b2(ez a szobelire)

Nagyon szerettem mindegyiket

2018. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Kedves kèrdező!

Én is voltam az mai (máj.26) írásbeli vizsgán.Hogy èrzed;hogy sikerült? Szerintem a 2 levél nem volt olyan nehéz;a nyelvtanos első feladat számomra nehéz volt.

2018. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ma voltam.

Rövid az eszem, melyik volt az első nyelvtan?

2018. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Amikor a, b, c, válaszok közül kell választani.
2018. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen!

Szerintem nem volt gáz. Dehát ez szubjektív, hogy kinek mi nehéz.

2018. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem kifejezetten jól ment! A levelek tényleg könnyűek voltak és igazából nekem a reading 3.reszenel volt bajom😥
2018. máj. 29. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt pár mondat, amihez nem jött egyből a megoldás.. :D
2018. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ti a levélírást honnan tanultátok? Vagy hogy gyakoroltátok?
2018. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!