Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc b2 komplex angol nyelvviz...

Telc b2 komplex angol nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton megyek nyelvvizsgázni, akinek van tapasztalata, mire lehet számítani? Főleg a szóbeli része érdekelne, mert elég izgulós vagyok. Nagyjából mik lehetnek a lehetséges tételek? Mennyire szigorúak? Valamint mennyire kell kiöltözni?

Köszönöm a válaszokat :)



2018. máj. 22. 18:13
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Szia! Én is most megyek szombaton de csak írásbelizni. Nagyon ideges vagyok miatta remélem menni fog. Mindenképp vegyél fel egy sima inget legalább,meg egy fekete alsót! Sok sikert
2018. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Én is most megyek. :)
2018. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
Én is ma voltam :D Nektek hogy ment?
2018. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

listening rosszul,

levélen nem volt címzés, ezért megzavarodtam

a többi tűrhető volt

a reading utolsó feladatánál (hirdetések és fejcímek párosítása) pedig több megoldás is lehetett ebben biztos vagyok

2018. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Melyekkel kapcsolatban gondolod, hogy több megfelelője is lehetett?
2018. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
A job application-nél én azért felírtam a sarokba a nő nevét, titulusát meg a weblap címét... A nevét, titulusát most is oda írnám, az oldal címét már nem. :D
2018. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Írtátok azt is, hogy "Ref.: application"? Hivatalosnál ez is kell.
2018. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Mármint gondolom nem mindenkinek újdonság, csak én tegnap olvastam, hogy ilyen is van. :D
2018. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Így egyesével csak leírok mindent, amit akarok. :D

Szóval nekem úgy tűnt, hogy egy kivételével mindnek volt egy egyértelműen azonosítható párja.

2018. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Én kitaláltam egy címet, amire küldöm. Nem tudtam mást csinálni. Remélem nem nullázák amiatt a levelemet.


A readingben:

- az 5 éves unokahúgodat vihetted volna az egyik étterembe és/vagy hajótúrára, mivel mindkettő nyitva volt vasárnap (az elektromos hajózásnál volt korhatár, de a sima csónakázásnál nem, az étterembe meg azt írták gyerekbarát menük vannak)

- érdekelnek a tengeri állatok és szeretnél változatos szabadidős programra szerintem egyaránt helyes az a jet boat trip, ahol delfineket, fókákat, bálnákat láthatsz, meg kirándulhatsz


De persze úgy sem lesz kifogás... :D

2018. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!