Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc b2 komplex angol nyelvviz...

Telc b2 komplex angol nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton megyek nyelvvizsgázni, akinek van tapasztalata, mire lehet számítani? Főleg a szóbeli része érdekelne, mert elég izgulós vagyok. Nagyjából mik lehetnek a lehetséges tételek? Mennyire szigorúak? Valamint mennyire kell kiöltözni?

Köszönöm a válaszokat :)



2018. máj. 22. 18:13
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

JA és még egy:


barátoddal egy étterembe akarsz menni, de ő nem eszik húst, halat


itt is jó volt az egyik étterem, de a másik is. A másikba cselesen leírták, hogy specialitásuk a húsfélék meg tengeriherkentyűk, de van vegetáriánus menük is. A másikba meg volt mindenféle kaja.

2018. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Írtam ref.-t igen.


Ha érdekel a hivatalos levélnél én azt írtam, hogy már gyerekkorom óta színészkedtem a helyi művészeti klubban és jó lenne újra átélni, mégcsak ha háttérszereplő vagyok is. Barna haj, barna szem és átlagos arcom van, ezért el tudok tűnni a háttérben, így a főszereplőké maradhat a reflektorfény (mert ha jól értelmeztem egy tömegbe keresnek embereket csendes szerepre :D)

aztán leírtam, hogy a hazámban ajánlom egert vagy diósgyőrt, ahol forgathatják a filmet, mert korhű dolgok vannak ott :D:D


Remélem ezek megfelelnek majd.

2018. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

az érdekelnek a tengeri állatokra a jet boat trip jó volt, a various outdoor activitesre én meg az utolsót írtam, az l-t, ami valami turisztikai irodát vagy mit kínálgatott, ott voltak ilyenek sorolva, hogy bringázás, túrázás, hegyi utak stb...


a 5 year-old niece-re már nem emlékszem, mit jelöltem, de azt tudom, hogy valami nüansz döntött.


meg lehet tekinteni majd, nem? én lehet elmegyek. :D

2018. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
a vega kajával kapcsolatban én arra emlékszem, amit írsz, hogy ki volt emelve, hogy van vega kajájuk is... ezt máshol nem olvastam...
2018. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
azt írtad, a tengeri állatos jó a változatos szabadidős programhoz? nem jó, mert nem szabadidős volt az a kifejezés, hanem outdoor. a szabadban, kint, csak simán, nem a vízen.
2018. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
hanem bringázás, túrázás, hegyi utak.. amit az utolsó hirdetés kínált.
2018. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

ja hát a munka jelentkezésnél azt írták, hogy a www.nemtommi.com oldalra töltsd fel a leveled. szóval nem email... moat vagy szőrözni fognak ezen, hogy nem értetted meg az utasítást, vagy azt mondják "áh, jaaóó ez emailként értelmezve is, fogadjuk el, Horst!" (ha már Frankfurtban javítják :D)

amúgy nekem meg logikus volt, hogy kicsit fényezzen magam, hogy jaj de jó háttérszereplő lennék, mert igenis arra megyek, hogy vegyenek be. így épp azt írtam, hogy kiemelkedő a külsőm.. :D de máshonnan levehető azért, hogy fogtam, hogy statisztát keresnek a háttérbe.

sz@r amúgy, hogy egy gondolatmenetbe beleköthetnek, mikor amúgy a nyelvtan-helyesírás az, ami itt számít.

2018. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
most a beleköthetnek alatt nem azt értem, hogy beleírom, hogy romlott meg a felvágott a hűtőbe, amit áthúznak, hogy ez hülye. hanem árnyalatokba kötnek bele. :D
2018. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
A readingnál ti sehova nem raktatok x-et megoldásként?
2018. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

én egyhez tettem.

mikor a szabadban akartak előadást megnézni. mindkettő hirdetés benti előadásról szólt. egyik stúdióban, másik színházban.

2018. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!