Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc b2 komplex angol nyelvviz...

Telc b2 komplex angol nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton megyek nyelvvizsgázni, akinek van tapasztalata, mire lehet számítani? Főleg a szóbeli része érdekelne, mert elég izgulós vagyok. Nagyjából mik lehetnek a lehetséges tételek? Mennyire szigorúak? Valamint mennyire kell kiöltözni?

Köszönöm a válaszokat :)



2018. máj. 22. 18:13
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
először a "muterja 50. szüliapjára keres catering service-t" mondatot is x-eltem, aztán csak feltűnt a halász hirdetésben az a pár kis szó nagy nehezen, hogy "for that special day".:D
2018. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:

Sziasztok!


Az első levélnél, azt ugye olvastátok, hogy olyat keresnek akinek nincs még tapasztalata színészi pályán?

2018. máj. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon rémlik, de zöldfülű divatmodellként jelentkeztem az állásra, ezek szerint átsuhant rajta a szemem. :D

... de konkrétan nem emlékszem erre. Hogy volt megfogalmazva?

2018. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
Én is nehezen vettem észre, csak akartam írni previous experience-t és megegyszer elolvastam a szöveget és a végén ott volt a hírdetésbe, hogy elvárás hogy ne legyen tapasztalatod színészetbe . Pontosan nem emlekszem, hogy volt megfogalmazva , de nagyon egyszerű mondatba.
2018. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Az volt írva, hogy színészi tapasztalat nem feltétel.
2018. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Uuhhh én a hivatalos levelet totál elrontottam. Kb 10 percet gondolkodtam azon hogy meg kell-e címezni (mivel nem volt cím és elektronikus formában kellett írni). És mivel ezen kattogtam, ügyesen leírtam hogy esélyes lennék a hercegnő szerepére...🤦🏻‍♀️

A többi viszont egész jól sikerült.

Ilyenkor amikor a tartalom nem jó a nyelvtant és a szókincset nem is értékelik, tehát automatikusan 0 pont?

2018. máj. 27. 09:34
 27/40 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...


Nekem is lehet 0 pont, mert írtam címzést :D:D... De ha az egész levelem 0 pont, mert kitaláltam egy címet, akkor kicsit ideges leszek.

2018. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Creezy válasza:
Hát én úgy voltam vele, hogy nem írok címet, mert nincsen megadva, akkor én sem adom meg az enyémet, valamint nem postán kellett feladni, hanem egy honlapra kellett feltölteni, szóval nincs is szükség rá, kapcsolatba tudnak lépni velem e-mailen keresztül is, ha nagyon akarnak:D. Viszont én nem írtam ref-et, ami lehet, hogy gáz.
2018. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Azt olvastam most egy fórumon, ahova a telc központ szokott válaszolni, hogy két esetben 0 a levél:

- ha tématévesztő, vagy

- ha a nyelvtani hibák száma meghaladja az érthetőséget

Ezzel kell kalkulálni. :D Mindenesetre a rossz címzés szerintem egyikbe se tartozik. Nagyon reménykedem.

2018. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Akkor senkinek nem lesz nullázva emiatt...

Ha nézitek a mintaértékelést az oldalukon, vannak hasonló problémák leírva, mért kevesebb pont pl.

2018. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!