Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap tudom meg hogy mikor...

Holnap tudom meg hogy mikor lesz az angol középszintű érettségi szóbelim. Most eléggé parázok, szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
Áprilisban voltam nyelvvizsgázni, ami szerencsére sikerült, ECL B2-t csináltam, a speaking 96% lett. Az érettségi írásbeli részét elcsesztem, a jó megoldásokat kihúzogattam meg hasonlók:D szóval az 82% lett asszem.

2018. jún. 24. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű. Van egy rávezető párbeszéd az elején, húzol egy szituációt, amiről beszélgettek, aztán egy képet.
2018. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igeeen ezt tudom, de nem igazan készültem:(((
2018. jún. 24. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ráparázz, sokkal könnyebb, mint a nyelvvizsga! Ezerszer átvetted már azokat a témákat,amik előjöhetnek. Ha tényleg középfokú nyelvvizsga szintjén tudsz beszélni, akkor ez egy könnyed beszélgetés lesz, nem kell izgulnod. :D És gratulálok, a 82% is jó eredmény már!
2018. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, köszönöm:) érettségire kb amúgy nem készültem semmit:DD

Fhuu amúgy magyarul annyit beszélek, alig lehet melletem szóhoz jutni, és ha olyan a téma, akkor ez angolban is megvan:D

Járok tanárhoz, ő azt mondta ne parazzak, úgyis mindenről tudok beszélni, meg amúgyis menjen már C1-ezni:D hát sztm azert azt még nem kéne, de majd jövőre

2018. jún. 24. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
ha megvan a nyelvvizsgád egy középszintű szóbeli már sima.
2018. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huhh akkor jó😊
2018. jún. 24. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szóbelire 10-ben mentem még, írásbelizni viszont csak most tavasszal, de nem is bánom,hogy külön volt, mert így mindkettőre át kellett néznem külön a témákat. :D Bevallom neked, hogy én sem készültem egy dekát sem most az érettségire, mert kellett ezer másra, és úgy voltam vele,hogy ha középfokú nyelvvizsga mellett kifog rajtam egy közép szintű érettségi szóbelije,akkor megérdemlem, hogy égjek. :D maxot kaptam. Úgyhogy tényleg nem kell eret vágj, nyugi! Amúgy meg előnyben vagy, ha jó a beszélőkéd, nekem is ezért mert könnyebben. :D Hajrá!
2018. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ma reggel, én voltam a 3. és bár nagyon szerettem volna hogy holnap vagy holnapután menjek, nagyon örülök hogy túl vagyok rajta!!!

Tényleg nem volt bonyolult, annyira szerencsés voltam

2018. jún. 25. 09:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, tudtuk, hogy jó lesz. :D Az angol középszintű borzasztó könnyű volt anno. Nekem holnap lesz a töri meg a magyar, pedig ma akartam lenni. :(
2018. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!