Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Erettsegi vagy nyelvvizsga er...

Erettsegi vagy nyelvvizsga er tobbet?

Figyelt kérdés
Angolbol van egy kozep90szazalekos erettsegim, illetve van egy szobeli kozepszintu nyelvvizsgam. Inkabb megcsinaljam az emelt angol erettsegit vagy fejezzem be a nyelvvizsgat, hogy az irasbeli is meglegyen? Egyetem szempontjabol ha ket emeltem van az 100pont es ha ket nyelvvizsgam plusz egy emeltem az 90(mert van spanyolbol is nyelvvizsgam), de ha az angol az egyik valasztottam akkor a 90szazalekos kozep tobb pontot er mint egy rosszabb szazalekú mondjuk 80as emelt, szerintetek?
2018. júl. 2. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Egy 80%-os emelt azért nem rossz. És többet ér, mint a közép. Az emeltre 50 pluszpont jár, ráadásul nehézség szempontjából valamivel nehezebb egy középfokú nyelvvizsgánál.
2018. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Én először nyelvvizsgáztam, aztán megcsináltam az emeltet is (73%), szóval végül az emelttel is meglett a nyelvvizsga. Viszont tényleg pontot ér felvételin, ha jól megy az angol, akkor próbáld meg.
2018. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!