Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti mit javasoljak, hogy...

Ti mit javasoljak, hogy álljak neki németet tanulni?

Figyelt kérdés
Negyedikes korom óta tanulom a nyelvet ( most megyek 10.dikbe ) , de a silány nyelvoktatás miatt , és foghatnám több mindenre is , de a legfőbb oka , hogy lusta voltam tanulni. Mit ajánlotok keresek fel egy magán tanárt , vagy interneten keresztül tanuljak. Ha interneten keresztül akkor tudtok ajánlani valamit. 10 évesen kezdtem eltanulni de , 6 évet kellet várnom míg jobban nem érdekel a dolog...Köszönöm a válaszokat !

2018. júl. 20. 23:29
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem keress egy jó magán tanárt mert ő biztos mindent jól tanít meg illetve ott nincs olyan hogy lusta vagyok
2018. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Duolingo alkalmazas
2018. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!