Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet válasszam?...

Melyik nyelvet válasszam? Melyik nyelviskola esetleg magántanár a legjobb? Nagyjából hány óra kellene ahhoz, hogy kezdő szintről eljussak németből a középfokig?

Figyelt kérdés
2 éve érettségiztem olaszból, és szeretnék nyelv vizsgázni belőle, de németül is szeretnék megtanulni, azt teljesen kezdő szintről. Nem tudok dönteni, hogy megéri e a félig tudásomat semmibe hagyni, hogy egy másik nyelvet elkezdjek nulláról.
2018. júl. 28. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted az olaszt szerintem ne hagyd abba, ha màr edsig eljutottàl. Mellette meg nyugodtan elkezdheted a németet a kettő nem zàrja ki egymàst. (persze ez időfüggő). Vagy ha most abbahagyod az olaszt mi garantàlja, hogy a némettel nrm lesz-e ugyanígy.
2018. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is egy picit, bár az olaszt sem azért hagytam abba mert nem szerettem volna, hanem inkább nem volt lehetőségem folytatni idő és pénz hiány miatt.
2018. júl. 28. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!