Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tanult alvás közben...

Valaki tanult alvás közben nyelvet? Sikerült? Mi a lényege? 130+IQ-val képtelen vagyok BESZÉLNI pl angolul. WTF?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nem létezik.
2018. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen?
2018. aug. 16. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nem hiszem, hogy ez működik. Hallgass angol podcastokat, írj angol leveleket, olvass angol cikkeket, nézz angol filmeket, tanulj nyelvtant, magolj szavakat. Ha pedig nem megy, hát nem megy. Előfordul, hogy valakinek nincs nyelvérzéke, akkor nehezebb. De attól még hajrá.
2018. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Az nem, hogy alvás közben valaki megtanul egy nyelvet.
2018. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
38%
Mondom hogy kamu az egész IQ. Egyfelől mindenkinek 130 felett van. Kitöltöd ezeket a "nehéz" cuccokat amit egy ügyesebb óvodás is megcsinál. Kiírja neked is meg nekem is hogy 130+ majd idejössz és ilyen fszságot kérdezel.
2018. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Alphában tanulásról nem sokat tudok, de ha mondjuk a közoktatás kategóriában tetted volna fel ott talán segítő kezekre találtál volna.

De az, hogy tanulsz egyáltalán nem fejleszti az a készséged, hogy beszélni tudj. Ahhoz az kell, hogy beszélj. Tényleg hallgass podcasteket, vitákat angolul. Én egyébként a filmekre esküszöm, angol nyelven, magyar vagy angol felirattal. Szépen elmondod ugyanazt amit az egyik beszélő. Ezzel fogsz fejlődni. 4 év tanulás van mögöttem, politikáról és tudományokról(nem kell atomfizikára gondolni) szoktam angolokkal, amcsikkal vitázni, de az emelt angol szóbelimnél rohadtul leblokkoltam szóval helyzettől is függ.

Én azzal bátorítottam magam az elején, hogy online játékok forumán, chatjén figyeltem a beszélgetést, és néha közbeszóltam pár szóval. Ez felbátorított és pár hónappal később már én is körmondatokban fújtam a magamét.

2018. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1,2,3 köszi, erőltetem ahogy csak bírom, valsz kimegyek USA-ba direkt ezért pár hónapra..hátha


4 kérdezni szabad, problémamegoldásban tényleg jó vagyok

2018. aug. 16. 18:09
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

130 IQ??? You’re kidding yourself.

Inkabb 80 alatt ezzel a kerdessel. Alvas kozben tanulni egy nyelvet! WTF, PFFT.

2018. aug. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nyugi, majdnem 140 :P ne pörögj rá!

mi a bajod? létezik a módszer, tájékozatlan vagy?

2018. aug. 17. 07:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, letezik es olyanok mint te el is hiszik. Az egesz egy scam. Na de neked tudnod kene,ha egy ejszaka 10-et no az IQ-d. 😂
2018. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!