Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges egyedül jól megtanu...

Lehetséges egyedül jól megtanulni egy nyelvet (B2- C1)?

Figyelt kérdés

Angolul es németül iskolai keretek között tanultam meg. Lehetségesnek tartjátok, hogy olaszul egyedül is meg tudnék tanulni? Még nem csináltam ilyet, de izgalmasnak találtam az ötletet.


Egy ismerős megadta a tankönyvlistát, amit a nyelviskolában tanulnak, azon mennék végig, illetve olyasmiket csinálnék, ami angolból sokat segített pl. cikkolvasás, filmnézés, hírek hallgatása stb.


Ha van tapasztalatotok, örülnék, ha megosztanátok. Nektek mi vált be?



2018. aug. 26. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég kitartó vagy, menni fog.
2018. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én így csinálom de a duolingo app még megy mert sokat segít és nyelvvisga szintre felhoz
2018. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Igy tanultam meg angolul es hollandul.
2018. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Duolingo-t angolból megnéztem. Annyi hiba volt benne, és egy idő után annyira monoton volt, hogy olaszból nem szeretnék nekilátni. Angolból végigmentem rajta és az is elég nagy csalódás, hogy lényegében semmi sincs a végén. A nyelvvizsga szint meg erős túlzás. Köszönöm a tippet, de azért írtam meg, hogy téged ne érjen csalódás.
2018. aug. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!