Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondjam meg anyámnak...

Hogy mondjam meg anyámnak hogy én ezt nem akarom?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy kb fél évig jártam német külön órákra (nyelvvizsga miatt) viszont amint gondolhatjátok nem megy a német érteni értem de a megszólalás nem annyira megy hiába tanulom kilenc éve. Viszont anyám erőlteti a német nyelvvizsgát.

Hogyan mondjam meg neki hogy én ezt nem szeretném?

Én inkább az angolt tenném le az jobban megy, meg szerintem többre is mennék vele.



2018. aug. 26. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Csináld meg az angolt, és ha az már megy felsőfokon, foglalkozhatsz a némettel. Én 12 évet tanultam németet, köszönhetően annak, hogy a nyugati országrészen ezt erőltetik. A mai napig nem tudok megszólalni, pedig van B2 nyelvvizsgám. Az angol tényleg többet ér, ha nem Ausztriában akarsz dolgozni.
2018. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
"Anyu, nem németből megyek nyelvvizsgázni, hanem angolból. Úgy látom, abból jobb esélyeim vannak és a munkaerőpiacon is hasznosabb."
2018. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angol. Jobbak az esélyeid, ráadásul ez a te életed, nem az övé. Tegye le ő a német nyelvvizsgát, ha ilyen fétise van, de ne rajtad keresztül próbálja megvalósítani önmagát!
2018. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!