Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám eredményesen...

Hogyan tudnám eredményesen hirdetni magam, mint angol tanár?

Figyelt kérdés

Angolt már oktatok több mint 3 éve, de persze eddig csak skype-on, ugyanakkor kevés diákom van és két helyen is hirdetem magam, de nem igazán jön senki, pedig én nálam nem igazán adnak olcsóbban magánórát. Az egyik hely a skypesuli, a másik a tutimagantanar.hu, tudnátok ajánlani olyan oldalt vagy egyéb lehetőséget, amivel eredményesebben tudnám hirdetni magam, és talán több diák tévedne felém?


Előre is köszi!



2018. szept. 7. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van egyetem vagy valamilyen releváns intézmény (pl. szakképző centrum) a közelben, akkor a faliújságukra tehetnél ki hirdetést. Mondjuk nem tudom hogy működik ez, bemész és kitűzöd vagy kell valami engedélyt is kérni a vezetéstől (esetleg fizetni érte), de én mindig szoktam látni ilyeneket és látszólag vannak, akik érdeklődnek, merthogy szokott hiányozni a letéphető telefonszámokból.


Esetleg másodállás egy nyelvvizsga-központban? Ott gyakorlatilag kézbe kapod a diákokat.

2018. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan ismerősöd, aki ért a weboldal készítéshez nem horror áron, akkor érdemes saját oldalt csinálni. Persze meg kell tölteni tartalommal, ami azért hetente igényel egy kis időt. Én nem angolt tanítok, de a legtöbb diákom a weboldalamon keresztül talál rám, ahol rengeteg információt találhat rólam, illetve látja, hogy valóban foglalkozom a dologgal, pl. blogot vezetek. Valahogy ki kell tűnni a tömegből.
2018. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2018. szept. 8. 07:23
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Youtube-ra kezdenék el a helyedben videókat gyártani. Páran így csinálják.
2018. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!