Ez h van angolul?

Figyelt kérdés

Szerintem ugy lett volna fer dolog, ha szolsz elotte vagy valamit mondanod kellett volna legalabb.

Es hol marad az emberi meltosag ilyen helyzetben? Vagy az mar nem szamit?

Szerintem eleg pofatlansag az ha ezt az uj embert ket napig ram sozzak hogy meg figyeljen. En nekem anno volt ilyen lehetosegem ? Nem hiszem.

Barmi vissza jelzest kaptam az utobbi egy honapban ? Nem.


Szerintem eleg jol vegeztem a munkam . . .

De azert ez mar sok hogy egy masik embert beultetnek mellem amikor kirugtak hogy meg figyeljen mit kell csinalnia..

Nagyon emberseges



Koszi



2018. okt. 24. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Mennyit fizetsz erte?
2018. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

I believe it would have been fair only if you warn beforehand or at least you should’ve mentioned something.

Where is one’s dignity in a situation like this or doesn’t that count any more?


I think it is rather rude, out of line if they put this person on my back for two days to watch me. Back then, was I given this opportunity? I don’t believe I had.


Have I received any kind of feedback in the last month? No.


In my opinion, I’ve done my job fairly well.


It is just too much to put another person next to me, when I was fired, to watch and learn from me.


Very humane.


Thanks.

2018. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha elengeded a sérelmedet.
2018. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepem koszonom a masodiknak.

Csak a sajatom kijavitottam mivel nekem vannak nyelvtani hibaim es inkabb atnezem.

2018. okt. 24. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!