Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol kiejtést hogyan tanulhatok?

Angol kiejtést hogyan tanulhatok?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok itt, 20f és nem nagyon megy, az a baj hogy magyarokkal dolgozok és nem használom az angolom szerintem. Hiába tudok írni meg jó a nyelvtanom kb mikor mekiben voltam haverral aki szintén magyar de ő neki alig van akcentusa, meg fiatalabb is,, egyszerűen nem értettek meg engem, és kb én is alig értek meg valamit.

2018. okt. 29. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Nézz filmeket, sorozatokat angol szinkronnal.
2018. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Az idegen akcentustól nagyon nehéz megszabadulni. A legtöbb embernek akkor sem sikerül, ha az egész életét külföldön éli le. Kanadában ezerszámra élnek magyarok, még 56-os menekültek is, de rögtön levágod, hogy nem angol az anyanyelve, hiába hogy harminc éve meg sem szólalt más nyelven. Csak akkor kophat meg, ha még egészen fiatalon költözöl ki, és ott jársz iskolába, ott szocializálódsz. 22-23 éves kor fölött már elég reménytelen, mert addigra véglegesednek az agyi idegpályák, és velük a beidegződések, amelyeket nem véletlenül hívnak így.
2018. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"az a baj hogy magyarokkal dolgozok és nem használom az angolom szerintem"


Szerintem is. Minél többet kéne csak angolok között lenned, akkor javulna a helyzet.

2018. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!