Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, valaki, aki esetleg jártas is a témában, adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval egyetem választás előtt állok, és dilemmázok, hogy anglisztikára, vagy szlavisztikára jelentkezzek, mert igazából mindkettő nagyon érdekel. Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

Ui: "A bölcsészet büfészak" kommentelők máshol éljék ki magukat :D



2019. jan. 4. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
A bölcsészkaron kell választanod egy mellékszakot(minort) is, így én a helyedben csinálnám mind a kettőt :) Viszont azt te döntsd el, hogy melyik legyen a főszak és melyik a mellék. Amelyiknek a kultúrája, nyelve jobban érdekel.
2019. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2019. jan. 4. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Büfé szak, minornak meg ruhatár szak :DDD


Amúgy szerintem az anglisztikával még egy fokkal többre mész, angoltanárként több munkád lenne, többen akarnak angolt tanulni.

2019. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: „...anglisztikával még egy fokkal többre mész, angoltanárként több munkád lenne, többen akarnak angolt tanulni."


Na de ez csak akkor igaz ha tanárként akar dolgozni. Viszont egy keresettebb szláv nyelv (orosz, lengyel, horvát) felsőfokú ismeretével (angol mellé) egész jó munkákat lehet elcsípni Budapesten.

2019. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!