Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Van esélyem egy 80% feletti emelt érettségire jövőre? Több lent

Szeretnék emelt érettségit spanyolból jövő tanévben. Tizenegyedikes vagyok idén, az oktv első fordulójában ahogy számoltuk a tanárommal, kb 70-75%-ot sikerült elérnem, továbbküldhető volt a feladatlapom, de még nem biztos, hogy bejutok a 2. fordulóba, de hamarosan kiderül:)

Szerintetek nagy szorgalommal sikerülhetne egy jó emelt 2020-ban? Van különtanárom is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: emelt szintű érettségi, OKTV, spanyol

jan. 6. 19:05  Privát üzenet  

A válaszok

Én amikor emelteztem spanyolból semmi nehezet nem találtam benne.

Az emelt szintű vizsga csak egy átlagos B2-es szintnek felel meg, úgyhogy nem olyan baromi nehéz ám megszerezni.

Az enyém 85% volt.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 6. 19:09 Privát üzenet
Simán, az idegennyelvi emeltek egyáltalán nem nehezek, ha kb. használható nyelvtudásod van középszinten.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 6. 19:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fel tudok készülni az emelt angol érettségire?
Fel lehet készülni otthon emelt történelem érettségire úgy hogy 90% feletti eredményt érjek el?
A mozaikos kémia könyv, az erettsegis, jó egy 80% feletti érettségire?
FOK-osok, GYTK-sok, AOK-sok! Ha most kene biologiabol es kemiabol felkeszulnotok egy 80% feletti emelt szintu erettsegire, mennyi ido alatt sikerulne, ha elotte sose tanultatok...
Mennyi idő lenne felkészülni emelt biosz és/vagy emelt kémia érettségire, úgy hogy kb 80-90% feletti eredményt érjek el?
Biosz érettségire készülök fel. A szerveződési szinteknél az egyedi szerv. Szintről mit kellene tudnom? Semmit se találok, csak az egyed alatti és feletti szintekről. :S

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!