Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés
Varga Máté nevű felhasználó kérdése:

Volt valaki a közelmúltban ECL német középfokú (B2) szóbeli nyelvvizsgán? Ha igen mennyire volt nehéz, milyen hosszú volt és mennyit kellett a vizsgázónak beszélni?

jan. 20. 19:10  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Én decemberben voltam. Kb. 20 perc az egész, húzol egy lapot, az alapján kapsz 2 témát. Egy másik vizsgázóval kell beszélgetni az első témáról párbeszédet folytatva, a második témánál pedig egy kép alapján elkezdesz az adott témáról monológként beszélni. A vizsgáztatók is segítenek ha megakadna a beszélgetés. Sok sikert! :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 30. 20:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

# 2/2Időpont jan. 31. 07:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki már volt BME középfokú szóbeli nyelvvizsgán letudná nekem írni a tételeket? Vagy egy linket csatolni?
Angol középfokú nyelvvizsga szóbeli része mennyivel könnyebb az angol emelt érettségi szóbelinél?
6 hónap tanulással le tudom tenni a német középfokút?
Hogyan zajlik egy Origó közèpfokú szóbeli vizsga?
Origo középfokú nyelvvizsgán a szóbeli részén az új második típusú feladatban hogy kellene a magnóból válaszolni?
Mi a különbség a BME és az Origo középfokú német SZÓBELI nyelvvizsga között?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!