Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokot ti milyen...

Angol felsőfokot ti milyen módszerekkel tudtátok elérni?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldre menni dolgozni.Illetve talán el is költözni végleg. Aki külföldre ment dolgozni az meg tudná mondani,hogy milyen módszerekkel tudta elérni a felsőfokot?Jártál iskolába vagy magad tanultál?Esetleg milyen könyvekböl?
2019. febr. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgázni szeretnél vagy csak a szintet elérni? Én most készülök felsőfokra (IELTS), heti egyszer van órám egy tanárral, aki általában ad még 2-3 oldal házit, feladatokat, szövegértést, olvasnivalót. Emellett minden este fél-1 órát olvasok angolul, közben néha az ismeretlen szavakat is megnézem, ha nem egyértelmű a szövegből. Emellett angolul nézek filmeket, dokmentumfilmeket, interjúkat, illetve minden nap rövid cikkeket olvasok. Próbálok a lányommal angolul beszélni, ő felsőfokon beszél, de nem mindig kapható rá. Nekem hátrányom, hogy iskolában sosem tanultam, tehát nyelvtanban van mit bepótolnom, a beszéd, megértés jobban megy.
2019. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szintet elérni majd a jövőben. Egyenlőre a középfokú nyelvvizsga a cél. Azzal egész jól haladok. Köszi a választ
2019. febr. 3. 18:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve hány év alatt jutottál el felsőfokig?
2019. febr. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!