Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy érdemes neki állni az...

Hogy érdemes neki állni az angol nyelvtanulásnak?

Figyelt kérdés

Szinte totál kezdőről kellene elkezdenem az angol nyelvtanulását, eddig németet tanultam de az informatika világába jóval szükségesebb az angol tulajdonképpen a németemet abszolút nem is tudom hasznosítani ezen a területen, ezért sürgősen neki kellene látnom az angol tanulásának, de igazából fogalmam sincs merre kezdjem.

Érdemes nyelviskolába beiratkozni alapfokú tanfolyamra, vagy inkább egyből valami magántanárt keressek? Hogy a legcélszerűbb neki vágni?



2019. febr. 6. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván a magántanár a legjobb. Ha van rá anyagi lehetőséged, hajrá! Persze jó tanárt feltételezve. A nyelviskola sem rossz, csak az ugye kötött.
2019. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaja. Ár is számíthat, meg hogy mennyit kell menni érte.

Én mondjuk jobban szerettem a nyelviskolát, mert egyrészt míg a többieket b*sztatták, addig relaxáltam, ugyanakkor abból is tanultam, másfelől meg hálistennek sosem volt hiány ellenkező nemű fiatalokból, ami jót tesz az életerőnek, a kundalini kígyó elkezd mocorogni... :D Csoportban az a nagyon ócska, ha első vagy vagy utolsó. Legjobb másodiknak lenni, akkor van sikerélmény is és az első húz is felfelé.

2019. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek ez is jó lehet, aztán majd meglátod.

https://www.youtube.com/channel/UCEOFD4QjKFcxnvZeWk7yPKg

2019. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!