Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

City & Guilds nyelvvizsga meddig érvényes?

Egyáltalán le tud járni, vagy örökké érvényes marad? Vagyis lehet vele igazolni az angol nyelvtudásomat évekkel később is?

Tudom, hogy Magyarországon már nincs ilyen angol nyelvvizsga, viszont én Angliában vizsgáztam, ami CEFR mértékekben átváltva B2/C1 borderline-al egyenlő.

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, nyelvvizsga, Anglia, érvényesség

febr. 11. 17:56  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meddig érvényes az IELTS nyelvvizsga?
Egy megszerzett nyelvvizsga valóban csak két évig érvényes?
Ha csak félig sikerült a nyelvvizsgám, a másik felét más nyelvvizsga központokban is megcsinálhatom újra? Érvényes így?
Érvényes-e a nyelvvizsga, ha a részek (írásbeli, szóbeli) más-más vizsgatípusban (például a szóbeli origo, az írásbeli cambridge) van meg?
ELTE jogon csak az ELTE Origo Nyelvi Centrum által kiállított nyelvvizsga érvényes, vagy bármilyen nyelvvizsga megfelel (pl. : TELC)?
Új (2016. novemberétől érvényes) ITK-Origo írásbeli (B2, angol) nyelvvizsgánál van pontlevonás?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!