Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leforditja nekem nèmetre?

Valaki leforditja nekem nèmetre?

Figyelt kérdés

Köszi hogy gondoltál rám ennyi idő után is.Ez sokat jelent nekem de jobb lenne ha nem beszèlnènk ezentúl egymással.mert nem szeretnèm ha ebből nekem vèletlen gondom lenne hogy titokba irogatok neked vissza...

Remèlem megèrtesz.


2019. febr. 23. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Danke dafür, dass du an mich auch so viel Zeit später gedacht hast. Das bedeutet mir viel, aber es wäre besser, wenn wir miteinander nict mehr sprechen würden, denn ich möchte keine Porleme deswgen haben, dass ich dir heimlich zurüchschreibe.
2019. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*deswegen (előző válaszoló vagyok)
2019. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Danke dafür, dass du an mich auch so viel Zeit später gedacht hast. Das bedeutet mir viel, aber es wäre besser, wenn wir miteinander nicht mehr sprechen würden, denn ich möchte keine Probleme deswegen haben, dass ich dir heimlich zurückschreibe. (itt kijavítottam az előző válaszom többi elütését is, bocsi csak telefonról nem sikerül mindig elsőre helyesen leírni)
2019. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Google fordító!!??????
2019. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


A google fordito szart nem èr...

2019. márc. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!