Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg lehet tanulni japánul...

Meg lehet tanulni japánul egyedül?

Figyelt kérdés

Vannak oldalak, appok, programok amik segíthetnek, vagy mindenképp tanár kell hozzá?

Igazából általában véve meg lehet tanulni nyelveket egyedül tanár nélkül?


2019. márc. 7. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kellő megszállottsággal meg lehet tanulni egyedül is.
2019. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyedül tanultam, de elsősorban csak beszélni és egy erős társalgási szinten megálltam. Tehát atomfizikáról nem tudnék vitatkozni egy japán tudóssal, de azóta már 3-szor voltam japánban és a hétköznapi társalgások megértésével nem volt gondom. Eleinte kicsit nehéz megérteni persze az élő beszédet, de ha van egy biztos tudás alapod hamar megszokod. Én Duolingot és minna no nihongo-t használtam.

Ezen kívül, mindig mikor eszembe jutott valami részletesen utánanéztem, hogy az adott mondatot, hogyan kell fordítani.

Mielőtt belekezdesz a hiraganákat tanuld meg mindenképp. Én kanjikból meg katakanákból csak annyit tudok amennyi rám ragadt (leginkább Duolingoról) de leírni konkrétan semmit nem tudok, még a hiraganákat sem.

2019. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!