Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Több lesz a fizum ha meg lesz...

Több lesz a fizum ha meg lesz a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ha csak már rendelkezik valaki nyelvvizsgával, már csak attól ( nem tudom mennyivel ) de több a fizetése. Igaz ez?

2019. márc. 8. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb munkaadót nem érdekli, van-e nyelvvizsgád. A közszférában viszont valóban létezik ez a hülyeség, hogy papírra adnak pótlékot. Ha köztisztviselő vagy katona vagy, akkor például számíthatsz fizetésemelésre.
2019. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, tehát a munkáltató dönt erről, vagyis nincs ilyen rendelet amiből következne a több fizu a papír mellé.
2019. márc. 8. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha feljebb tudsz lépni miatta, akkor számíthatsz nagyobb fizetésre, egyébként nem. Ami törvényileg feljogosít a magasabb fizetésre az a főiskolai/egyetemi végzettség.
2019. márc. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az is gondolom csak akkor ha abban is dolgozol. Pl. ha élelmezés vezetői felsőfokúm van, attól nem kapok többet az autóiparban ahol jelenleg dolgozom
2019. márc. 9. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor. Ha diplomás vagy, akkor eleve többet kell adniuk, ezért van az, hogy ha nem diplomás állásra jelentkezel és közlöd velük, hogy van, akkor kapásból elküldenek.
2019. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És kb mennyivel? Vagy függ több mindentől?
2019. márc. 9. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!