Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol utan melyik a legkonn...

Az angol utan melyik a legkonnyebb nyelv?

Figyelt kérdés

Tud valaki tippet adni masodik nyelvvizsgahoz? (Mesterszakhoz kell.)

A nemetben nehez volt a nyelvtan, azzal nem probalkoznek megint. Kozepiskolaban tanultam, de nem szerettem.

Olyan nyelvet szeretnek, aminek hasonloan egyszeru a nyelvtana, mint az angolnak.

Koszi elore is!


2019. márc. 12. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nyelvtan szempontjából talán skandináv nyelvek és az afrikaans.
2019. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az olasz milyennek szamit?
2019. márc. 12. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Az újlatin nyelvek hasonlítanak a legjobban az angolra, az olasz spanyol francia közül válassz. Mindegyik könnyű az angol után.
2019. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
58%
Aki szerint az angol könnyű nyelv, az a tapasztalat szerint nem tud jól angolul.
2019. márc. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként igaza van az előzőnek, nincs olyan, hogy könnyű nyelv. Akik nem tudnak spanyolul azok arra is mindig azt mondják, hogy 'a legkönnyebb nyelv', pedig nem, ha nem csak az alapokat tanulod akkor minden nyelv nagyon összetett és bonyolult... persze ettől függetlenül könnyebb spanyolból és az angolból nelvvizsgázni mint mondjuk valamelyik kínai nyelvből.
2019. márc. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Az olaszt az szokta könnyűnek mondani aki kezdő. (Ahogy a spanyol is) . Főleg mikpr bejön a kötőmód.
2019. márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Az angol egyáltalán nem egyszerű nyelv. Talán a kezdete igen, de ahogy felülmúlja az ember a B2 szintet vagy a grammatikáját elemzi, hidd el, nehéz akadályokba lehet ütközni.
2019. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elsőhöz csatlakoznék, skandináv nyelvek könnyűek utána én speciell svédül tanultam,a helyzet é a férjem miatt, de jobban jársz Norvéggal , aazl lehet a legjobban érteni, svédet éd dánt is
2019. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De, az angol könnyű.

Angol szakos diploma, 14 év Anglia.

2019. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!