Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az emelt angol érettségihez...

Az emelt angol érettségihez elég, ha az előrehozotton csak négyes lesz az érettségim?

Figyelt kérdés
Kb egy hónap múlva érettségi, tudom, van még időm gyakorolni, de ha csak négyes lesz, akkor is tudok még emelt érettségit csinálni belőle? Vagy meg kell lennie az ötösnek előrehozott érettségin is?

2019. ápr. 4. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10es the beszélsz hülyeséget, idén vagyok 11.-es, és a 12.es barátaimmal együtt szintemelőztünk októberben.
2019. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10

Utolsó, nagyon hülyeséget beszélsz!

--> Nem, te beszélsz hülyeséget, a hallgattál volna, bölcs maradtál volna típuspéldája.

Érettségi előtt NEM lehet októberben semmiből érettségizni!

--> De, SZINTEMELŐT lehet tenni előrehozott középszintű után.

Előrehozottat CSAK májusban lehet tenni.

--> Igen, és? Szintemelőről beszélünk. A szintemelő nem előrehozott még akkor sem, ha a rendes érettségi előtt van, hanem másik vizsgafajta.

Nekem papírom van róla, hogy értek ehhez, sőt már írtam is alá ilyen őszi szintemelőről szóló törzslapkivonatokat, de nem kell hinned nekem, elég, ha elolvasod a vizsgaszabályzatot, ahol ez benne van.

2019. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"csak szintemelőt (érettségi előtt)"

--> WTF? Olvasd el, mit írtál, meg azt, hogy én mit írtam!

2019. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én elolvastam, már csak neked kéne. Ne égesd már magad tovább.

A lényeg, hogy ha valaki előrehozott középszintűt tett, akkor érettségi előtt LEHET októberben szintemelőt tenni abból a tárgyból. Akkor is, ha wtf-ezel. Tényleg ott van a vizsgaszabályzatban.

2019. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem angol tanárom mondta az osztálytársaimnak, akik nem fognak májusban előrehozottra menni, hogy októberben mehetnek még.
2019. ápr. 22. 08:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a tanárok sem követik mindig a szabályok változását. Jó ideje csak akkor mehet októberben, ha májusban előrehozottat tett, és szintemelőzni akar.
2019. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!