Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mibe menjek nyelvvizsgára?

Mibe menjek nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Írásbelizek holnap, de nem tudom mit vegyek fel. Arra gondoltam, hogy egy fekete farmert veszek fel, valami szolid felsővel. De a cipővel gondban vagyok. Elég egy fehér utcai cipő, vagy muszáj fekete magassarkúban mennem?

2019. ápr. 5. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Utcai cucc bőven elég. A tanárok sincsennek kiöltözve. Szóbelinél se kell kiöltözni, egy teljesen átlagos utcai viselet bőven elég.

Én mondjuk fiú vagyok, de én se viszem túlzásba. A csajok akiket láttam vizsgán, egy teljesen átlagos utcai viseletben voltak.

2019. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassak rajtad azert h komolyan veszed a vizsgat, es akkor ok is pozitivan alnak hozzad.
2019. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki fekete alsó, fehér ingben volt. Fiúk és lányok is. Nem sportcipőben.
2019. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én fekete-fehér ünneplőben mentem anno. nálunk egyetemen szóbeli vizsgán is elvárták, hogy normálisan nézzünk ki.
2019. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ingben és sötét farmerben mentem, bokacsizmával.
2019. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell egyáltalán kiöltözni, írásbelire totál mindegy, szóbelire se kell kiöltözni, csak emberien nézz ki.
2019. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig olyan közepesen voltam kiöltözve, fekete nem lyuggatott farmer, valami lazább világos blúz, ha hideg volt blézer (de én hétköznap is hordok blézert) és lapos sarkú utcai, de nem tornacipő.
2019. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!