Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A német alapfokig mennyi idő...

A német alapfokig mennyi idő eljutni nagyjából nulláról?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Mint tudjuk a német nem az egyik legkönnyebb nyelv, de minden nyelvnek vannak nehézségei, és minden nyelv másban nehéz. A német pl a sok ragozásban, és nem az igeidőkben. Ha normálisan szán rá az ember időt, akkor 2-3 hónap alatt lehet érteni, és beszélni alapfokon bőven:)

Én 10 évig foglalkoztam a német nyelvvel, mert suliban kötelező is volt. Mára felsőfokúm van már.


20/L

2019. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát.. ha komolyan veszed és jól tanulod meg kb. 4 hónap szerintem elég hozzá.. a németet már jó ideje tanulom meg kell szokni a működését viszont szerintem egy logikus nyelv der, die ,das-t leszámítva
2019. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nagyjából arra számítottam én is, amit írtatok!

Lassan 1 hónapja tanulom amúgy, magam is meglep, milyen lelkesen - de szerintem azért, mert új még. :P

2019. ápr. 13. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!