Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy egyszerű angol fogalmazást...

Egy egyszerű angol fogalmazást valaki le tud ellenőrizni?

Figyelt kérdés
XY secondary school a state school in Budapast. It is 74 years old. They take central admission and the start at XY when the are 14 years old. You don't have to wear uniforms here, but there's a school tie for the holidays. It's a mixed school. Both boys and girls can go here. There are about 700 students in the school. The school has got 60 teachers. That's one teacher for 12 students. 8 division in the school. There are 24 classroms in the school, besides that a musik room, a canteen, a library, a reception, an atletics track, two science lsbs and tree gym, ICT.

2019. ápr. 30. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Szar.
2019. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

XY secondary school is a state school in Budapest. (kimaradt a létige)

The students have to complete an entrance exam and they start at XY when they are 14 years old. (az a mondat, amit te írtál nagyon furcsa, nyelvtan és szókincs szempontjából rossz, központi felvételire nincs szó az angolban szerintem, ezért írtam simán felvételi vizsgát)

Az 8 divisions in the school alatt nem tudom mit értesz pontosan, de ha 8 évfolyamra gondolsz akkor az szerintem: The school has got 8 college years.

There are 24 classrooms in the school, besides these a musik room...

A tree gym helyett three gyms a helyes, ICT helyett én IT room-ot mondanék.

2019. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt én is tudom. 2 hónapja kezdtem az angolt. De ahogy látszik nem megy. A német és a latin tudásom már egész jó, de az angollal nagyon nagy vagyunk jó barátok. De a humán tantárgyak legnagyobb rész nem megy, de ezt én os tudom. De kell elmondani azt ami magamtól is megy hanem segíteni kéne bármenyire is értékelhetetlen és szar
2019. ápr. 30. 22:48
 4/12 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak nagyon szépen köszönöm
2019. ápr. 30. 22:49
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 is santit.
2019. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo, jobb lenne ha lei RNA’s magyarul, hogy mit akarsz irni, akkor tudunk segiteni.
2019. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az a tree gym? Angolul a macskaknak van scratching tree post-juk.

Vagy 3 (three gyms akar lenni?

2019. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

three=3

tree=fa

a fából készült, amikor a fa anyag, az meg asszem wood

Szóval szerintem is az írásodban három lesz az:)

school IS a state school

Fú, ehhez már késő van, de holnap lehet még, hogy ránézek én is a teljesre:) ; amúgy nem vagyok best angolos, de közel állok már a B2 szinthez:)

2019. máj. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez így már jobb?


XY secondary school is a state school in Budapest. It is 74 years old. Students take central admission and they start at XY when they are 14 years old. You don't have to wear uniforms here, but there's a school tie for the holidays. It's a mixed school. Both boys and girls can go there. There are about 700 students in the school. The school has got 60 teachers. That's one teacher for 12 students. There are 24 classroms, besides that a music room, a canteen, a library, a reception, an atletics track, two science labs and three gym, IT

2019. máj. 1. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
XY Secondary School is a state public school in Budapest. It is 74 years old. students sit a standardised admission test prior to acceptance. Secondary school students apply for admission during their last year of primary school. The minimum age for entry is 14 years. Wearing of uniforms is not compulsory. (but a school tie is provided for the holidays. Ezt meg, hogy erted? A tanitasiszunetben hasznaljak/hasznalni kell az iskolai nyakkendot?) it is a co-educational school. Young men and ladies attend the same classes. The enrolled number of students is about 700. The school employs 60 teachers. That's a ratio of one teacher per every 12 students. The building houses 24 classrooms, plus a music room, a canteen, a library, a reception, an athletic track, two science labs, three gyms and an IT room.
2019. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!