Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ismerősömet szeretném...

Az ismerősömet szeretném meglepni olasz nyelvű National Geographic újsággal. Hogyan tudnám ezt beszerezni Magyaroszágon?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ha budapesti akkor könnyebb, mert rengeteg időutazó van és például couchsurfing oldalon szoktak ilyen kérések történni. Legutóbb olyat olvastam hogy amerikai nő már hazatért és valahogy elvesztette Magyarországon vásárolt hógömbjét (ezt gyűjti), olyan embert keresett akinek Előre utalással és postázással küldeni neki egy gömböt az USABa. Nem teljesen ismerem az oldalt, csak valahogy találtam. De ha jól tudom akkor az emberek megbízhatóság szerint pontozva vannak, nézz utána!
2019. máj. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Internetről is tudsz rendelni. Pl. Amazonon most néztem hogy van. (Csak be kell írni national geographic italiano)
2019. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindkettőtöknek.
2019. máj. 2. 00:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként pesti vagyok, ezt a couchsurfing oldalt nem ismertem, köszi.
2019. máj. 2. 00:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor simán nézelődhetsz még ide utazú olaszokat, és ha pluszban érdekel, szeretnek helyiekkel ismerkedni (simán kávézni, megmutatni nekik 1-2 helyet pl. nem kötelező szállást adni nekik - ez lenne az oldal lényege). Van fórum, kiírod, hogy kifizeted, akár up to vagy kávéra is! :)
2019. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!