Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor van az előrehozott...

Mikor van az előrehozott angol szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy a középszintű szóbelik június 17-én kezdődnek és 28-áig tartanak. Ez azért hatalmas probléma, mert június 23-án mennék nyaralni egy hétre, és már le van foglalva a szállás. Szóval ha azon a héten vannak és én akkor megyek nyaralni, akkor meg lehet beszélni az iskolával, hogy előbb bemenjek szóbelire? Minden választ sürgősen várok.

2019. máj. 6. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező, szerintem kicsit el vagy szállva magadtól, és gondolod, hogy itt névtelenül gyáván sértegethetsz bárkit. Pedig ez a te sarad, mert a jelentkezésed két hónapnál régebben történt, a szóbeli vizsgaidőszak pedig tavaly június óta nyilvános. Nem azt kéne ócsárolni, aki rámutat, hogy te voltál a felelőtlen.
2019. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mikor vannak hivatalosan a szóbelik már ezer éve meghatározta az oktatásért felelős minisztétium, szóval a június 17-28 azért annyira nem újdonság. Az, hogy mikor van a sulidban meg sok mindentől függ (nálunk pl a vizdgabiztostól függöt). Az hogy te ennyire nem voltál körültekintő, hogy nyaralással ne ütközzön semmi meg más tészta. Ha akkor vannak az érettségik mikor elmész, senkit nem fog èrdekelni. Ha elötte is van, akkor persze áttesznek kérésre.
2019. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

"Ha elötte is van, akkor persze áttesznek kérésre."

Esetleg. De nem biztos, hogy van rá lehetőség, mert millió más szempont van, amelyek közül az ő nyaralásánál bármelyik fontosabb. Ha meg olyan stílusban kérdezi, ahogy itt előadta magát, akkor kinek lesz kedve szívességet tenni neki? Inkább örülnek majd, ha el se megy vizsgázni, így nem kell vele foglalkozni.

2019. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
MOST MÁR nem tesznek át senkit csak úgy egy másik bizottságba, ahhoz nagyon nyomós ok kell. Az én pályafutásomban egyetlen olyan esettel találkoztam, amikor az írásbelik után, megkezdett érettségi közben áttettek valakit egy másik bizottságba. Ez az illető fogvatartott volt egy vidéki börtönben, és a börtönigazgató vagy ügyész vagy ki csak egy másik napra engedélyezte az eltávozását, ez volt az ok.
2019. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Haha. "nem tesznek át senkit másik bizottságba." DE. Simán meg lehetett oldani, előbb szóbeliztem, és el is mentem nyaralni. 😊
2019. júl. 11. 20:08
 16/16 anonim ***** válasza:
31%

"Simán meg lehetett oldani..."

Te csak ennyit láttál belőle. De attól még nem ment az olyan simán. Szívességet tettek neked, plusz munkát vállaltak miattad, tudjál róla.

2019. júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!