Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hogy kezdjek neki?

Szerintetek hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Németből középfoku nyelvvizsgam van, komplex.


Egy ideje sokat felejtek. De azt vettem észre hogy azért szépen eszembe jutnak dolgok ha használom.


Aktívan nem beszélem a nyelvet, de ősztől szeretnék Ausztriaban munkát vállalni s szeretném addig erősíteni illetve feleleveníteni a tudásom.


Milyen könyvet ajánlotok? Milyen módszert? Tippekre lenne szükségem.


2019. máj. 7. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk nem rég lett könyvünk, én is kezdtem megoldani a benne lévő feladatokat és szerintem egész jó könyv, egyáltalán nem bonyolult magyarázattal. Egyik oldala nyelvtan,mellette lévő oldal pedig hozzá feladatok. Könyv címe: Maklári Tamás- Német nyelvtani ABC

A nyelvtan rész ismétléséhez szerintem megfelelne, az alapoktól a középfokig veszi.

2019. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!