Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Komplex középfokú origo...

Komplex középfokú origo nyelvvizsgások, segítene valaki?

Figyelt kérdés

holnap megyek magnot hallhatni szombaton pedig írásbeli

Nagyon felek mindkettotol mert a magnot gyakorolom de egyszer jol sikerul egyszer nem://

Az írásbeli all tolem a legmesszebb de megprobalom viszont aki mar volt tudna nekem mondani par dolgot milyen volt?hogy sikerult?mennyit keszuletel?meg hogy hogy kell leulni?marmint ok ultetnek v bemesz es leulsz

v varni kell es ha szolnak bemehetunk?



2019. máj. 30. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit el vagy késve ezzel nem? Ha igy állsz hozza az írásbelihez szamits ra hogy nem fog sikerülni. Ha em érzed magad felkészülve ne menj nyelvvizsgára. Nem az szamit hova kell ülni hanem hogy az elmúlt par hónapot erre szántad-e. Amugy mint minden ilyenen bármelyik előfordulhat, vizsgáztatótól es felügyelőtől függ.
2019. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én október óta készülök fel nyelvvizsgára (TELC-re) a szóbelim sikerült telcen, az írásbeli csak pár ponton múlt, de az ugyebár megszünt februárban, így az origo mellett döntöttem. Gyakoroltam néha vizsgára de 1 éves gyerkőc mellett túl sok időm nem nagyon volt. 2szer voltam origo írásbelizni, másodjára sikerült (elsőnél biztos voltam benne h sikerült de 5 pont híján buktam, a második vizsgáról úgy jöttem ki, hogy ha az előző nem lett meg akkor ez tuti bukó) tehát nem lehetetlen küldetés.


Az ültetés Miskolci Egyetemen úgy ment, hogy egy nagy előadóba hívtak be aztán igazítottak el, hogy melyik sor és hány szék marad ki


Sok sikert!

2019. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt tudom neked mondani, hogy a legjobbkor mentél írásbelizni. Ugyanis már volt párszor szerencsém különböző hónapokban menni orgios irásbelire és azt kell mondjam a júniusi vizsgaidőszak számomra az irásbelit tekintve mindig a legegyszerűbb volt. Viszont az év elejei (márciusi-májusi) mindig nehezebb feladatokból állt. De azt tudom csak mondani,ha eléggé felkészült vagy akkor semmi sem lehetetlen! Sőt most hogy már túl vagy rajta bárhogyis sikerült egy tapasztalatnak mindenképpen jó volt! Remélem minden részét megtudtad oldani a vizsgádnak!!! Ha esetleg bármilyen kérdésed még lenne, szívesen válaszolok ha tudok! :)
2019. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!