Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok írni angolban néhány...

Tudtok írni angolban néhány olyan szófordulatot amit ritkán használnak és szóbelin értékelnék?

Figyelt kérdés
Olyanokat amit választekos szövegkörnyezetben használnak vagy egész egyszerűen a használata profi érzetet kelt. Példaul rarely helyett once in a blue moon, I'm nervous helyett I have butterflies in my stomach.

2019. jún. 4. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt értékelik, ha folyamatosan és helyesen tudsz beszélni. Nincs értelme ilyen kifejezéseket használni, ettől nem lesz jobb.
2019. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
to be over the moon, beat around the bush, once in a while, every now and then
2019. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
It's not my cup of tea- nem az én asztalom, nem értek vmihez. A többit amit tudtam előttem leírták.
2019. jún. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt rosszul tudod, ha valami nem a you cup of tea-d, akkor az annyit tesz, hogy nem szereted.


Pl. Horror isn't my cup of tea.

2019. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*your cup of tea-d
2019. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!