Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek már késő ahhoz...

Szerintetek már késő ahhoz hogy nyelveket tanuljak?

Figyelt kérdés
Még nincsen nyelvvizsgám, szerintetek 33 évesen még ha tanulok nyelveket, azzal el tudok helyezkedni valamilyen irodai munkára, vagy akár titkárnőnek? Szerintetek még nem késő tanulni és képezni magam ennyi idősen?

2019. jún. 24. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő!!!
2019. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az agy lépülése jellmzően 70-80 éves korban kezdődik, így 33 évesen még alkalmas lehetsz új dolgok megtanulására. Persze vannak, akik koruktól függetlenül képtelenek erre.
2019. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, holnap meg akarsz halni?:)


Én ismerek olyat, aki még az érettségit is 40 év felett tette le, aztán tanult tovább.


Tanulni sose késő, max. nehezebb idősebb korban, viszont akkor meg már érettebb az ember és komolyabban veszi.


Ha 2 év alatt megcsinálod a nyelvvizsgát, akkor is még csak 35 éves leszel és jó esetben még lesz 35 éved, hogy hasznát vedd. Szóval hajrá! :)

2019. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem késő. Csak kitartás kell hozzá. Járok nyelvtanfolyamokra, rendszeresen vannak 30 körüliek és ugyanúgy haladnak, mint a középiskolások.
2019. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem késő, kezdd el! Én is voltam nyelvtanfolyamon és 40-50 évesek is voltak. Anyukám 46 éves, ő most angolul akar megtanulni.
2019. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt mondtam én is,de az egyik munkatársam mondta,hogy az Anyukája 56 évesen nyelvizsgázott angolból.
2019. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!